تعمیر ماشین لباسشویی

عنوان ارائه کننده انواع خدمات در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی، یکی از شناخته شده ترین گروه های خدماتی وپاسخگویی به صورت ۲۴ ساعته در سر تا سر کرج و همچنین حومه تهران به شمار می آید. با توجه به رضایت مشتریان البرزبان از خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی تا کنون، با اطمینان کامل خدمات ما در اسرع وقت در اختیار شما قرار می گیرد

۰۹۱۲۹۲۵۸۹۵۰

تعمیر ماشین ظرفشویی

گروه خدماتی البرزبان از افراد متخصص و کارآزموده در زمینه سرویس ماشین ظرفشویی تشکیل شده است که با دانستن نقاط ضعف و قوت دستگاه شما آماده سرویس دهی به شما مشتریان گرامی می باشد. البرزبان با ۱۲ سال سابقه درخشان در زمینه سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی با برندهای بوش، سامسونگ،ال جی، الکترولوکس، آاگ، جنرال الکتریک، آریستون و کلیه برندهای اروپایی، آمریکایی و آسیایی در تمام مناطق استان البرز،هشگرد، نظرآباد، ماهدشت، صفادشت و حومه تهران فعالیت میکند.

البرزبان در تمامی نقاط البرز، هشگرد ، نظرآباد، فردیس، ملارد، صفادشت، ماهدشت، محمدشهر و دیگر مناطقه حومه کرج فعالیت مینماید.

 

۰۹۱۲۹۲۵۸۹۵۰

تعمیر یخچال فریزر

با مهارت و تخصصی که در حوزه انواع سرویس و تعمیر یخچال فریزر ، یکی از به نام ترین تیم های خدماتی در سرار کرج اعم از جهانشهر، حصارک، محمد شهر….و حومه تهران می‌باشد. همچنین گروه تعمیراتی البرزبان با در نظر گرفتن کمترین زمان ممکن برای خدمت رسانی بالاترین سرویس ها را در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد. این تیم حرفه‌ای برای خدمت رسانی و پشتیبانی قوی در زمینه تعمیر یخچال فریزر به صورت ۲۴ ساعته آماده است.

۰۹۱۲۹۲۵۸۹۵۰